YAYIN OLANAKLARI

Bildiri Kitabında Özet / Tam Metin Yayın
Konferansta sunulan bildiriler ISBN’li e-kitap olarak basılacaktır. Dileyen yazarlar özetlerini veya tam metinlerini konferans tam metinler kitabında yayınlatabilirler.
Yayın Ücreti: Konferans özet ve tam metinler kitapları için yayın ücreti konferansa katılım bedeli içerisinde tahsis edilmekte olup, ayrıca bir ücret talep edilmemektedir.

Tam metin gönderme tarihi: 01 Eylül 2021

Editoryal Kitapta Bölüm
Konferansta sunulan bildiriler alanlarına göre uluslararası editoryal kitaplar halinde basılacaktır. İsteyen yazarlar bildirilerini alanlarına uygun ISBN’li ve bandrollü editoryal kitapta makale bölümü olarak yayınlatabileceklerdir. Editoryal kitaplar elektronik olarak çıkarılacaktır. Bu kitaplara gönderilen çalışmalar ilgili kurulların incelemelerine tabi tutulacak ve İngilizce çalışmalar için gerektiği takdirde proof-reading talep edilebilecektir.
Yayın Ücreti; Editoryal kitap yayın ücreti konferansa katılım bedeli içerisinde tahsis edilmekte olup, ayrıca bir ücret talep edilmemektedir.

Editoryal kitaba bölüm göndermek için son tarih: 08 Ekim 2021

İndeksli Dergilerde Yayın
Dileyen katılımcılar sundukları bildirileri dergi kurullarından geçmek koşuluyla, uluslararası hakemli ve indeksli  dergilerde yayınlatabilecektir.
Yayın Ücreti; Dergi yayın ücreti konferansa katılım bedeli içerisinde tahsis edilmekte olup, ayrıca bir ücret talep edilmemektedir.
Dergiler hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz: https://journals.gen.tr/

Dergiye makale göndermek için son tarih: 08 Ekim 2021

tr_TRTurkish